Kmice 2019

 

Szanowni Państwo !

Zapraszamy do współtworzenia wydarzenia
KMICE 2019 “KONGRES MEDYCYNY i CHIRURGI ESTETYCZNEJ”
który odbędzie się w dniach 11-12 PAŹDZIERNIKA 2019 r.
w G2A ARENA Jasionka k/Rzeszowa
(Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego).

KMICE 2019 to druga już edycja wydarzenia, które jest największą imprezą targowo-kongresową w południowo-wschodniej Polsce, skupiającą firmy, lekarzy, specjalistów oraz klientów indywidualnych i biznesowych z obszaru HEALTH & BEAUTY oraz od tego roku SZEROKO ROZUMIANEJ MEDYCYNY.
Pierwsza edycja KMICE zgromadziła kilkudziesięciu wystawców i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem środowiska, co skłoniło do zorganizowania imprezy w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A ARENA w Jasionce k/Rzeszowa pozwalającym czerpać dodatkowe korzyści w postaci licznych sal na cele wykładowe i szkoleniowe, dużych przestrzeni ekspozycyjnych oraz synergii wydarzeń towarzyszących, które zapewniają dodatkową atrakcyjność i frekwencję wyjątkowych klientów.

KMICE 2019 to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu

1/ innowacyjności, bezpieczeństwa i jakości usług  ZDROWIE & URODA: kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Nasze wydarzenie będzie doskonałym miejscem na zaprezentowanie usług i produktów Państwa firmy wyjątkowej grupie docelowej – klientom ceniącym najwyższą klasę, styl i jakość, w tym także lekarzom, kosmetologom, właścicielom i menadżerom salonów oraz innym specjalistom z branży.

2/ możliwości i rozwiązań jakie dzisiaj oferuje MEDYCYNA, a w szczególności nowoczesna okulistyka, stomatologia, ortopedia, kardiologia, rehabilitacja, dermatologia, położnictwo i inne ważne dziedziny zdrowia. Platforma dla specjalistów z różnych dziedzin zarówno pod kątem indywidualnych rozmów, jak i grupowych spotkań i szkoleń.

KMICE 2019 to jedyne wydarzenie tego typu w regionie umożliwiające w jednym miejscu i czasie

 • firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym – prezentację swojej oferty wśród odbiorców biznesowych
  i indywidualnych,
 • szpitalom, przychodniom, gabinetom medycznym – konsultacje, wykłady i szkolenia przybliżające zakres świadczonych usług, innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne metody leczenia,
 • salonom urody, hotelom i SPA – prezentację zabiegów oraz pakietów wypoczynkowych,
 • instytucjom – realizowanie akcji specjalnych i popularyzację wiedzy wśród osób dorosłych oraz dzieci.

Plan wydarzenia

 • piątek 11 października 2019. Start godz. 19.00 – 23.00.
  WIECZÓR VIP z POKAZEM MODY i BANKIETEM oraz atrakcjami dla około 1000 gości
 • sobota, 12 października 2019. Od godz. 10.00 – 16.00.
  DZIEŃ OTWARTY: TARGI + KONGRES + impreza towarzysząca TSLA EXPO AUTO-MOTO SALON PREMIUM

Serdecznie zapraszamy do grona Wystawców!